دانلود زیرنویس فارسی سریال کسلونیا Castlevania

مطالب ویژه-

زیرنویس دی ال مرجع دانلود زیرنویس فارسیدانلود زیرنویس فارسی سریال کسلونیا Castlevania

دانلود زیرنویس فارسی سریال کسلونیا Castlevania

دانلود زیرنویس فارسی سریال کسلونیا Castlevania

دانلود زیرنویس فارسی سریال کسلونیا

دانلود زیرنویس فارسی سریال کسلونیا Castlevania هماهنگ با نسخه های: WEBRip

 

دانلود زیرنویس سریال کسلونیا

خلاصه داستان سریال Castlevania: داستان سریال Castlevania درباره ی یک شکارچی خون آشام است که در تلاش است با موجوداتی که تحت فرمان دارکولا هستند مبارزه کرده و شهر را از محاصره نجات دهد. اما شکست این موجودات کار راحتی نیست…

 

زیرنویس سریال Castlevania

هنگامی که لیزا همسر ولاد دراکولا توسط جادوگری سوزانده میشود , دراکولا با خشمی شدید اعلان جنگ میکند و میخواهد تمام مردم والاچیا را از دم تیغ بگذراند. با این حال ترور بلمونت در شهر قدم میزند و این خبر را میشنود. او که از دراکولا کینه ای قدیمی دارد برای این جنگ نابرابر پیش قدم میشود. دراکولا تمام موجودات شیطانی را از دنیایی دیگر احضار میکند و آماده جنگ میشود. در افسانه ها آمده است که تمام خون آشام ها از نسل خونی دراکولا هستند و کسلونیا محل اقامت این شیطان بزرگ است. سریال Castlevania به زیبایی تمام ساخته شده است و خبر خوش این است که این مجموعه برای فصل چهارم نیز تمدید شده است.

 

زیرنویس سریال کسلونیا

سریال کسلونیا در ژانر انیمیشن , اکشن , ماجراجویی , فانتزی و ترسناک است.  پخش آن بر عهده ی شبکه ی Netflix میباشد اولین فصل این سریال در سال 2017 پخش شد. سازنده آن Warren Ellis و از ستارگانش میتوان به Richard Armitage , James Callis , Alejandra Reynoso اشاره کرد. لازم به ذکر است این مجموعه تا کنون امتیاز 8.2 از 10 را توسط منتقدین کسب نموده است.

زیرنویس کامل فصل 1 و 2 و 3 اضافه شد.

Download Farsi Subtitle Series Castlevania


When Lisa Tepes, beloved wife of Vlad Tepes AKA Dracula is acused of witchcraft and burned at the stake by an overzealous bishop, Dracula declares war on the people of Wallachia and unleashes an army of murderous demonic creatures from hell. Luckily, Trevor Belmont, last survivor of the Belmont clan, a disgraced family known for hunting all kinds of monsters, is still in town and agrees to take the fight to the lord of vampires.
2020-04-02 156 بازدید 0 دیدگاه 2020-04-02


دیدگاه