دانلود زیرنویس فیلم دفاع از جیکوب Defending Jacob 2020

مطالب ویژه-

زیرنویس دی ال مرجع دانلود زیرنویس فارسیدانلود زیرنویس فیلم دفاع از جیکوب Defending Jacob 2020

دانلود زیرنویس فیلم دفاع از جیکوب Defending Jacob 2020

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Defending Jacob 2020

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Defending Jacob 2020 هماهنگ با نسخه WEB-DL , WEBRip , HDRip , BluRay

فصل 1 تا قسمت 7 قرار گرفت 

فیلم Defending Jacob محصولی از کشور ایالات متحده است. از بازیگران مشهور آن می توان به Chris Evans و Michelle Dockery و Jaeden Martell اشاره کرد. فیلم Defending Jacob در سال 2020 در ژانر نمایش و راز و دلهره آور تولید شده است

خلاصه داستان : اندی باربر است دادستان منطقه دستیار در شهرستان ماساچوست حومه خود را برای بیش از بیست سال بوده است. او در جامعه خود احترام، سر سخت در دادگاه، و در خانه خوشحال با همسر خود، لوری، و پسر، یعقوب. اما زمانی که یک شوک خرد جرم و جنایت شهر جدید انگلستان خود، اندی است چه اتفاقی می افتد غافلگیر: پسر چهارده ساله او با قتل یک دانش آموز دیگر عنوان شده است. هر پدر و مادر غریزه اندی تا تظاهرات را برای محافظت از پسر خود. یعقوب اصرار دارد که او بی گناه است، و اندی او معتقد است. اندی باید. او پدرش است. اما به عنوان محکم حقایق و تکان دهنده آیات سطح، به عنوان یک ازدواج را تهدید به تشدید فرو ریختن و محاکمه، به عنوان بحران نشان می دهد که چگونه کمی یک پدر می داند در مورد پسرش، اندی از یک دوره آزمایشی از خود رو به رو - بین وفاداری و عدالت، میان حقیقت و اتهام، بین گذشته او سعی به دفن و آینده او نمی تواند تصور کند.


The limited drama series is a gripping, character-driven thriller based on the 2012 New York Times best selling novel of the same name by William Landay. An assistant DA's world is shattered when his beloved son gets charged with murder.
2020-05-23 28 بازدید 0 دیدگاه 2020-05-29


دیدگاه