دانلود زیرنویس فارسی سریال توسعه دهندگان Devs

مطالب ویژه-

زیرنویس دی ال مرجع دانلود زیرنویس فارسیدانلود زیرنویس فارسی سریال توسعه دهندگان Devs

دانلود زیرنویس فارسی سریال توسعه دهندگان Devs

دانلود زیرنویس فارسی سریال توسعه دهندگان Devs

دانلود زیرنویس فارسی سریال توسعه دهندگان

دانلود زیرنویس فارسی سریال توسعه دهندگان Devs هماهنگ با نسخه WebRip

دانلود زیرنویس فارسی سریال Devs ، دانلود زیرنویس سریال توسعه دهندگان ، این مینی سریال که محصول سال 2020 کشور آمریکا می باشد، در 8 اپیزود و برای شبکه Hulu ساخته شده است. پخش این سریال در تاریخ 5 مارس 2020 آغاز شد. الکس گارلند (Alex Garland) وظیفه ی نویسندگی، کارگردانی و ساخت این سریال را بر عهده داشته است. او که تا به حال یکبار نامزد دریافت جایزه ی اسکار شده است، در تولید آثار مشهوری همچون فیلم 2015 Ex Machina و همچنین فیلم Annihilation 2018 نقش داشته است.

مینی سریال Devs در ژانر درام، علمی-تخیلی و هیجان انگیز ساخته شده است که انتخاب مناسبی برای طرفداران به این سبک ها به شمار می رود. بازیگران نقش اول این سریال را سونویا میزونو (Sonoya Mizuno) ، نیک آفرمن (Nick Offerman) و الیسون پیل (Alison Pill) تشکیل می دهند که هر کدام از این بازیگران به نوبه ی خود سابقه ی بازی در آثار بینظیری همچون سریال Maniac و سریال Fargo را دارند.

خلاصه داستان سریال Devs (سریال توسعه دهندگان): درباره ی یک مهندس کامپیوتر به نام لیلی چان (با بازی سونویا میزونو) است که در یک شرکت محاسباتی کوانتومی به نام Amaya کار می کند. او که باور دارد ناپدید شدن نامزدش با شرکت Amaya در ارتباط است، به همین خاطر در مورد یکی از بخش های مرموز شرکت شروع به تحقیق می کند و …

دانلود زیرنویس فارسی سریال توسعه دهندگان Devs فصل 1 قسمت 4 در زیرنویس دی ال قرار داده شد.

Download Zirnevis Farsi Serial Sevs


A computer engineer investigates the secretive development division in her company, which she believes is behind the disappearance of her boyfriend.
2020-03-20 648 بازدید 0 دیدگاه 2020-03-20


دیدگاه