دانلود زیرنویس فارسی سریال تلاش Endeavour

مطالب ویژه-

زیرنویس دی ال مرجع دانلود زیرنویس فارسیدانلود زیرنویس فارسی سریال تلاش Endeavour

دانلود زیرنویس فارسی سریال تلاش Endeavour

دانلود زیرنویس فارسی سریال تلاش Endeavour

دانلود زیرنویس فارسی سریال تلاش

دانلود زیرنویس فارسی سریال تلاش Endeavour هماهنگ با نسخه های: All

خلاصه داستان سریال Endeavour: داستان سریال Endeavour درباره ی اندرو مورس جوان است. در سال 1965 اندرو پس از ترک تحصیل بدون اینکه مدرکی دریافت کند مدتی در اداره دولتی به عنوان کاراگاه کار میکند. و سپس در اداره پلیس مشغول به کار میشود. اندرو تصمیم به استعفا گرفته است اما قبل از آن باید به موضوعی در ارتباط با گم شدن یک نوجوان رسیدگی کند…


 
زیرنویس سریال Endeavour

فیلم و سریال های جنایی همیشه در نزد مخاطب از جایگاه ویژه ای برخوردارند. دوستانی را میشناسم که در آرشیوشان جز ژانر جنایی چیزی ندارند. پس میتوان حدس زد که چقدر این ژانر پرطرفدار است. سریال Endeavour یکی از بهترین سریال هایی است که در این ژانر به خوبی درخشیده و طرفداران بسیاری را جذب کرده است. داستان این سریال درباره ی یک کاراگاه حرفه ای به نام اندرو مورس است که قصد دارد به همراه یکی از دوستانش راز گم شدن یک نوجوان 15 ساله را کشف کرده و این پازل را تکمیل کند. سریال Dublin Murders نیز از آن دسته از اثاری است که در ژانر جنایی حرف های زیادی برای گفتن دارد.

 

زیرنویس سریال تلاش

سریال Endeavour در ژانر درام , جنایی و رمزآلود است.  پخش آن بر عهده ی شبکه های ITV, STV, UTV میباشد. اولین فصل این سریال در سال 2012 پخش شد. از ستارگان آن میتوان به Shaun Evans , Roger Allam , James Bradshaw اشاره کرد. لازم به ذکر است این مجموعه تا کنون امتیاز 8.6 از 10 را توسط منتقدین کسب نموده است. 

زیرنویس فارسی فصل 5 قسمت 4 اضافه شد.

زیرنویس کامل فصل 1 و 2 و 3 و 4 اضافه شد.

Download Farsi Subtitle Series Endeavour


Set in the 1960s, the show follows Endeavour Morse in his early years as a police constable. Working alongside his senior partner DI Fred Thursday, Morse engages in a number of investigations around Oxford.
2020-03-18 272 بازدید 0 دیدگاه 2020-03-18


دیدگاه