دانلود زیرنویس فارسی سریال تکنیسین های گلیچ Glitch Techs

مطالب ویژه-

زیرنویس دی ال مرجع دانلود زیرنویس فارسیدانلود زیرنویس فارسی سریال تکنیسین های گلیچ Glitch Techs

دانلود زیرنویس فارسی سریال تکنیسین های گلیچ Glitch Techs

دانلود زیرنویس فارسی سریال تکنیسین های گلیچ Glitch Techs

دانلود زیرنویس فارسی سریال تکنیسین های گلیچ

دانلود زیرنویس فارسی سریال تکنیسین های گلیچ Glitch Techs هماهنگ با نسخه های : WEBRip
 

خلاصه داستان سریال Glitch Techs: داستان سریال Glitch Techs  درباره ی شهری مدرن و پیشرفته است. گویا هیولاهای دنیای گیم با عبور از محدودیت ها وارد دنیای واقعی انسان ها شده اند و قصد دارند همه چیز را نابود کنند. در این میان قهرمانان داستان وارد ماجرا میشوند و سعی دارند روند پیشرفت این هیولاهارا متوقف کنند اما…

 

زیرنویس سریال Glitch Techs

در کنار شما هستیم با یکی دیگر از انیمیشن های جدید و جذاب. در سریال تکنیسین های گلیچ همه چیز رنگ و بویی مدرن و رباتیک به خود گرفته است. ایده ی اولیه ی این سریال بسیار جالب است و مارا به یاد فیلم Jumanji می اندازد. در Glitch Techs همه چیز خیلی سریع اتفاق میوفتد هیولاهایی که از دنیای گیم به دنیای واقعی قدم میگذارند و هدفشان نابودی بشریت است. قبل از اینکه دیر شود باید جلوی این فاجعه گرفته شود اما چگونه؟ تکنیسین های گلیچ وارد میدان مبارزه میشوند و سعی دارند با وارد شدن به دنیای گیم با آنها مبارزه کرده و شکستشان دهند حال آینده زمین به دست آنهاست. آنها باید جلوی وارد شدن هیولاها به دنیارا بگیرند.

 

زیرنویس سریال تکنیسین های گلیچ

سریال گلیچ تکس در ژانر انیمیشن , اکشن , خانوادگی و علمی تخیلی است.  پخش آن بر عهده ی شبکه ی Netflix میباشد اولین فصل این سریال هم اکنون در حال پخش است. سازنده ان Dan Milano , Eric Robles و از ستارگانش میتوان به Ricardo Hurtado , Monica Ray , Scott Kreamer اشاره کرد. لازم به ذکر است این مجموعه تا کنون امتیاز 7.8 از 10 را توسط منتقدین کسب نموده است.

زیرنویس فارسی فصل 1 قسمت 1 اضافه شد

Download Farsi Subtitle Series Glitch Techs


Game-world monsters are wreaking real-world havoc. Here comes tech support.
2020-03-22 355 بازدید 0 دیدگاه 2020-03-22


دیدگاه