دانلود زیرنویس فارسی سریال High Maintenance

مطالب ویژه-

زیرنویس دی ال مرجع دانلود زیرنویس فارسیدانلود زیرنویس فارسی سریال High Maintenance

دانلود زیرنویس فارسی سریال High Maintenance
  • دسته بندی ها : زیرنویس سریال
  • نام سریال : High Maintenance
  • ژانر : درام , کمدی
  • سال انتشار : 2016 ,
  • فرمت زیرنویس : HDTV , WEBRip , Web-dl
  • امتیاز IMDB : 8.00
  • تاریخ اکران : 2020-07-05

دانلود زیرنویس فارسی سریال High Maintenance

دانلود زیرنویس فارسی سریال های میتننس

دانلود زیرنویس فارسی سریال High Maintenance هماهنگ با نسخه های: WEB-DL – HDTV – WEBRip

خلاصه داستان سریال High Maintenance: داستان سریال High Maintenance درباره ی افراد خاص نیویورک است که نیاز شدید به یک دارو دارند.  فردی به نام The Guy داروی مورد نیاز آنهارا تهیه و به آنها میرساند و در قبالش پولی که میگیرد کمک خرج زندگی اش میشود…
 

زیرنویس سریال های میتننس

سریال High Maintenance عنوان سریالی کمدی و درام است که از سال 2016 تا به کنون 4 فصل از آن پخش شده است. پس از آنکه چند قسمتی از این مجموعه منتشر شد به شدت محبوب شد و جزو چند سریال کمدی اینترنتی شد که میتوانست در تلویزیون نیز پخش شود. داستان سریال های میتننس در مورد فرد بی نامی است که به The Guy معروف است و با پیک اقلام مورد نیاز افراد را تهیه کرده و به آنها میرساند. لازم به ذکر است که یکی از سازنده های این سریال یعنی Ben Sinclair شخصیت اصلی نیز میباشد. یکی از سریال هایی که در ژانر کمدی خوش درخشیده  Modern Family است که دیدنش خالی از لطف نیست.

 

زیرنویس سریال High Maintenance

سریال های میتننس در ژانر کمدی و درام است. پخش آن بر عهده ی شبکه ی HBO میباشد سازنده این مجموعه Ben Sinclair , Katja Blichfeld است و از ستارگان آن میتوان به Ben Sinclair , Kate Lyn Sheil , Britt Lowero اشاره کرد. اولین فصل این سریال در سال 2016 پخش شد و تا کنون امتیاز 8 از 10 را توسط منتقدین کسب نموده است.

زیرنویس کامل فصل 1 و 2 اضافه شد

Download Farsi Subtitle Series High Maintenance


Providing a glimpse into the homes and routines of eccentric New Yorkers, the comedy series HIGH MAINTENANCE explores the private lives of these unique individuals through a common thread: their weed deliveryman. Ben Sinclair stars as The Guy, whose client base includes a group of characters with neuroses as diverse as the city.
2020-03-06 189 بازدید 0 دیدگاه 2020-03-06


دیدگاه