دانلود زیرنویس فارسی سریال سرزمین مادری Homeland

مطالب ویژه-

زیرنویس دی ال مرجع دانلود زیرنویس فارسیدانلود زیرنویس فارسی سریال سرزمین مادری Homeland

دانلود زیرنویس فارسی سریال سرزمین مادری Homeland

دانلود زیرنویس فارسی سریال سرزمین مادری Homeland

تا فصل 8 بصورت کامل قرارداده شد.

دانلود زیرنویس فارسی سریال سرزمین مادری Homeland هماهنگ با کیفیت های BluRay | WEB-DL | HDTV

دانلود زیرنویس فارسی سریال هوم لند

زیرنویس فارسی فصل 8 قسمت 12 قرار داده شد.

خلاصه داستان سریال Homeland : هوم لند ( میهن یا سرزمین مادری ) نام سریالی است که داستان یک سربازی را روایت میکند که چندین سال پیش در حمله آمریکا به عراق گم شده بود، ولی به طور کاملا اتفاقی در طی یک عملیات ارتش ایالات متحده آن سرباز را پیدا میکند و متوجه میشود که در طول این سال ها این سرباز زنده بوده و در اسارت گروه تروریستی القاعده بوده. ارتش این سرباز را به خانه بازمیگرداند و همه از بازگشت این سرباز خوشحال هستند و حتی رئیس جمهور آمریکا به او مدال شجاعت میدهد. متیسون (با بازی کلر دانس) به این سرباز مشکوک شده است و فکر میکند که او از لحاظ روانی فرق کرده و همان آدم قبلی نیست، او فکر میکند که آن سرباز قصد خرابکاری در آمریکا را دارد، ولی کسی حرف او را باور نمیکند.


زیرنویس فارسی سریال هوم لند

اما متیسون نمیتواند این موضوع را بیخیال شود برای همین او تصمیم میگیرد که تحقیقاتش را خودش ادامه دهد در این راه سال برنسون(با بازی مندی پاتینکین که در فیلم واندر 2017 نیز به ایفای نقش پرداخته است) رئیس بخش خاورمیانه سی آی ای او را همراهی میکند. متیسون مجبور میشود تا به خاطر این عملیات خودش را به آن سرباز نزدیک کند برای همین وارد رابطه عاشقانه با او میشود، ولی نتیجه ای بدست نمی‌آورد. آن سرباز اسیر شده که آزاد شده بود با هماهنگی با رئیس گروه القاعده قصد داشت که خرابکاری را ترتیب دهد اما در آخر دخترش مانع این کار میشود و این عملیات تروریستی نا موفق می ماند.

زیرنویس فارسی سریال میهن

زیرنویس فارسی سریال سرزمین مادری

دانلود زیرنویس فارسی سریال Homeland

زیرنویس فصل 1 تا 8 قرار داده شد.

 


The winner of 6 Emmy Awards including Outstanding Drama Series, Homeland is an edge-of-your-seat sensation. Marine Sergeant Nicholas Brody is both a decorated hero and a serious threat. CIA officer Carrie Mathison is tops in her field despite being bipolar. The delicate dance these two complex characters perform, built on lies, suspicion, and desire, is at the heart of this gripping, emotional thriller in which nothing short of the fate of our nation is at stake.

دیدگاه