دانلود زیرنویس فارسی سریال پروژه ی کتاب آبی Project Blue Book

مطالب ویژه-

زیرنویس دی ال مرجع دانلود زیرنویس فارسیدانلود زیرنویس فارسی سریال پروژه ی کتاب آبی Project Blue Book

دانلود زیرنویس فارسی سریال پروژه ی کتاب آبی Project Blue Book

 دانلود زیرنویس فارسی سریال پروژه ی کتاب آبی Project Blue Book

دانلود زیرنویس فارسی سریال پروژه ی کتاب آبی

 دانلود زیرنویس فارسی سریال پروژه ی کتاب آبی Project Blue Book هماهنگ با نسخه های: HDTV, WEBRip

خلاصه داستان سریال Project Blue Book: داستان سریال Project Blue Book درباره ی بیگانگان و UFO هاست. یوفو ها در واقع بشقاب پرندگانی هستند که به صورت اتفاقی در نقاط مختلف جهان دیده میشوند اما مشخص نیستند که از کجا آمده اند. ایالات متحده تحقیقات سرّی در مورد این پدیده را شروع کرده…
 

زیرنویس سریال Project Blue Book

همه ما در هر سنی که باشیم بدون شک همیشه کنجکاو بودیم که بدانیم آیا موجودات زنده ی دیگری در سایر سیارات زندگی میکنند؟ آنها چه شکل و شمایلی دارند؟ آیا زبان مارا میفهمند و سوالاتی از قبیل اینها. دولت آمریکا طی یک دوره ی 23 ساله از ساله 1947 تا 1970 به تحقیق جدی در مورد بشقاب پرنده ها و بیگانگان پرداخته است. و سریال پروژه ی کتاب آبی در مورد همین موضوع است. سازنده ی این اثر یعنی آقای David O’Leary در فیلم Back to the Future 1985 نیز مدیر اجرایی بوده است.

 

زیرنویس سریال پروژه ی کتاب آبی

سریال پروجکت بلو بوک در ژانر درام , رمزآلود , علمی تخیلی و دلهره آور است. پخش آن بر عهده ی شبکه ی History میباشد. سازنده این مجموعه David O’Leary است و از ستارگان آن میتوان به Aidan Gillen , Michael Malarkey , Laura Mennell اشاره کرد.  اولین فصل این سریال در سال 2019 پخش شد و تا کنون امتیاز 7.6 از 10 را توسط منتقدین کسب نموده است.

 زیرنویس فارسی سریال پروژه ی کتاب آبی Project Blue Book فصل 2 به طور کامل اضافه شد

Download Farsi Subtitle Series Project Blue Book

 زیرنویس فارسی سریال پروژه ی کتاب آبی Project Blue Book فصل 1 اضافه شد.


A tough US Air Force officer and a skeptical scientist investigate UFO and alien conspiracies as Cold War paranoia spreads.
2020-03-14 350 بازدید 0 دیدگاه 2020-03-31


دیدگاه