مطالب ویژه-

زیرنویس دی ال مرجع دانلود زیرنویس فارسیدانلود زیرنویس فارسی سریال فراطبیعی Supernatural

دانلود زیرنویس فارسی سریال فراطبیعی Supernatural

دانلود زیرنویس فارسی سریال فراطبیعی Supernatural

دانلود زیرنویس فارسی سریال سوپرنچرال

زیرنویس فارسی سریال سوپرنچرال هماهنگ با تمامی کیفیت های موجود اضافه شد.

خلاصه داستان سریال Supernatural: سوپرنچرال یا به فارسی فراطبیعی نام سریالی است در ژانر فانتزی که داستان دو برادر به نام های سم و دین وینچستر که از زمان بچه گی مادرشان را ندیده اند و فقط پدرشان مسئولیت بزرگ کردن آنها را بر عهده داشته است. مادر برادران وینچستر توسط یک موجود کشته شده است، از زمان کشته شدن مادر این دو برادر پدر آنها همیشه با موجودات فراطبیعی  در حال جنگ بوده، اما در یکی از ماموریت ها پدرشان ناپدید میشود سم و دین تصمیم میگریند تا پدر خود را پیدا کنند، بالاخره آنها بعد از مدت ها تلاش میتوانند پدر خود را پیدا کنند و متوجه میشوند که پدر آنها فهمیده است که کدام موجود مادر آنها را کشته است.

بنابراین تلاش میکنند تا آن موجود را پیدا کنند و از آن انتقام بگیرند. سریال سوپرنچرال یکی از طولانی ترین سریال های پرطرفدار جهان میباشد بگونه ای که در زمان آخرین آپدیت این پست، این سریال فصل سیزدهم خود را سپری میکند.


زیرنویس فارسی سریال Supernatural

سوپرنچرال سریالی که 13 فصل است که در حال پخش است، بساری یا این سریال بزرگ شده اند، این سریال معروف که درباره موجودات ماوایی میباشد در اوایل پخش خیلی زود مورد توجه منتقدان و بینندگان آمریکایی قرار گرفت پس از آن خیلی زود این سریال در کل جهان هم طرفداران خود را بدست آورد و تا این زمان هم در حال پخش است و فصل 13 خود را سپری میکند، باید اشاره کنیم که بعضی از طرفداران سریال این نظر را دارند که این سریال در طول زمان افت کرده است و بهتر بود که در فصل های قبلی سریال را به اتمام میرساندند.

زیرنویس فارسی کامل فصل های 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12 اضافه شد.

زیرنویس فصل 15 قسمت 13 قرار داده شد.

Download Zirnevis Farsi Serial Supernatrural


This television drama is about the two Winchester brothers, Sam and Dean, who were raised by their father, John, to hunt and kill all things that go "bump in the night" after his wife, Mary, was murdered by an evil supernatural being when the boys were young. 22 years later the brothers set out on a journey, fighting evil along the way, to find their recently missing father who, when they finally meet up with, reveals he knows what killed their mother, a demon and has found a way to track and kill it. Meanwhile, Sam starts to develop frightening abilities that include death visions, visions of people dying before it actually happens. These visions are somehow connected to the demon who murdered his mother and its mysterious plans that seem to be all about Sam. When their father dies striking a deal with the very same devil that had killed his wife, the brothers, now alone and without their mentor, are determined to finish the crusade their father started. But disturbing revelations.

دیدگاه