مطالب ویژه-

زیرنویس دی ال مرجع دانلود زیرنویس فارسیدانلود زیرنویس فارسی سریال زمین های مرده The Dead Lands

دانلود زیرنویس فارسی سریال زمین های مرده The Dead Lands

دانلود زیرنویس فارسی سریال زمین های مرده The Dead Lands

دانلود زیرنویس فارسی سریال زمین های مرده The Dead Lands هماهنگ با نسخه WEBDL

دانلود زیرنویس فارسی سریال زمین های مرده The Dead Lands محصول سال 2019 کشور نیوزلند می باشد که فصل اول آن در قالب 8 قسمت و در تاریخ 23 ژانویه 2020 به روی آنتن رفت. متیو متکالف (Matthew Metcalfe) به همراه گلن استندریتگ (Glenn Standring) سازندگان این سریال هستند، که البته آنها پیش از این نیز در تولید سریال های تاریخی نظیر سریال اسپارتاکوس نقش داشته اند.

 

دانلود زیرنویس فارسی سریال زمین های مرده

سریال The Dead Lands سریالی در ژانر اکشن، فانتزی و ترسناک است که مطمئنا می تواند انتخاب خوبی برای علاقمندان به سریال های تاریخی اکشن باشد. از بازیگران این سریال می توان توخو توهاکا (Te Kohe Tuhaka) و دارنین کریستین (Darneen Christian) را نام برد.


خلاصه داستان سریال زمین های مرده The Dead Lands: از این قرار است که تانه رئیس قبیله مورای همراه با پسر 15 ساله اش به نمایندگی از قبیله خود به یک رقیب از قبیله دیگر اجازه می دهند تا به بقایای جنگجوی رانده شده دسترسی پیدا کند ولی اعضای قبیله این عمل را توهین تلقی کرده و …

زیرنویس فارسی سریال زمین های مرده The Dead Lands فصل ۱ قسمت ۲ در زیرنویس دی ال قرار داده شد.

Download Zirnevis Farsi Serial The Dead Lands

 

دانلود زیرنویس فارسی سریال خونریزی ‌BloodRide


A new TV series from writer Glenn Standring based on his movie The Dead Lands (2014). In ancient Maori times, an undead warrior and a young tribeswoman team up to find a way to stop the evil dead from rising.
2020-03-15 365 بازدید 0 دیدگاه 2020-03-15


دیدگاه