دانلود زیرنویس فارسی سریال The Mandalorian

مطالب ویژه-

زیرنویس دی ال مرجع دانلود زیرنویس فارسی



دانلود زیرنویس فارسی سریال The Mandalorian

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Mandalorian

دانلود زیرنویس فارسی سریال ماندالوریایی The Mandalorian

دانلود زیرنویس فارسی سریال ماندالوریایی

دانلود زیرنویس فارسی سریال ماندالوریایی The Mandalorian هماهنگ با تمامی نسخه ها

دانلود زیرنویس فارسی سریال ماندالوریایی The Mandalorian فصل ۱ به طور کامل قرار داده شد.

دانلود زیرنویس سریال the mandalorian

ماندالوریایی نام سریالی جدید در باره جنگ ستارگان می باشد که در حال حاضر فصل اول آن در قسمت های ۳۰ دقیقه ای در حال پخش است و توانسته است امتیاز ۹ را از سایت IMDB  از کاربران دریافت کند و از همان اول هم طرفداران بسیار زیادی را جذب خود کرده است، داستان سریال ماندالوریایی در دنیای جنگ ستارگان رخ میدهد ولی از داستان اصلی جدا است. و در منطقه ای دیگر رخ میدهد.

دانلود زیرنویس فارسی سریال ۲۰۱۹ The Mandalorian - ماندالورین ، نام سریالی فانتزی و علمی تخیلی می‌باشد که توسط جان فاورو ساخته شده است. داستان این سریال که در دنیای خیالی جنگ ستارگان در جریان می‌باشد ، درباره‌ی یک تفنگدار تنها به نام ماندالورین است که درد و رنج‌های بسیاری را کشیده هست و در یک کهکشان دورافتاده خارج از قلمروی جدید سرگردان می‌باشد و سعی دارد به هدف خود برسد. اما…

زیرنویس the mandalorian

از عوامل سریال ماندالوریایی میتوان به سازنده این سریال یعنی جو فاویراو اشاره کرد، همچنین میتوان از بازیگران این سریال به پدرو پاسکال، کایل پاسیک و برندان وین اشاره کرد. اگر از طرفداران استار وارز هستید به احتمال بسیار بالا از این سریال خوشتان خواهد آمد و علاقه به پیگیری های بیشتر خواهید داشت.

زیرنویس سریال The Mandalorian

همانطور که اشاره شد سریال The Mandalorian در ژانر اکشن می باشد از میان فیلم و سریال های معروف اکشن میتوان به فیلم Top Gun Maverick 2020 اشاره کرد. ژانر دیگر این سریال علمی تخیلی میباشد که از بین آثار محبوب در این ژانر میتوان به فیلم Dune 2020 اشاره کرد

Download Zirnevis Farsi SerialThe Mandalorian


After the stories of Jango and Boba Fett, another warrior emerges in the Star Wars universe. The Mandalorian is set after the fall of the Empire and before the emergence of the First Order. We follow the travails of a lone gunfighter in the outer reaches of the galaxy far from the authority of the New Republic.




2020-01-01 226 بازدید 0 دیدگاه 2020-02-14


دیدگاه