مطالب ویژه-

زیرنویس دی ال مرجع دانلود زیرنویس فارسیدانلود زیرنویس فارسی سریال The Pale Horse

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Pale Horse

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Pale Horse

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Pale Horse هماهنگ با نسخه WebRip

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Pale Horse تنها 2 اپیزود دارد، محصول سال 2020 شبکه BBC One می باشد که در تاریخ 9 و 16 فوریه 2020 از این شبکه پخش شد. لیئنورا لانسدیل (Leonora Lonsdale) کارگردانی این سریال را بر عهده دارد. سریال The Pale Horse سریالی در ژانر رازآلود است که اقتباسی از رمانی مشهور به همین نام اثر نویسنده ی معروف انگلیسی “آگاتا کریستی” می باشد.

 

دانلود زیرنویس سریال اسب کهر

سریال The Pale Horse از حضور بازیگران معروفی بهره می برد. روفس سوئل (Rufus Sewell) بازیگر نقش اول این سریال است که کارهای بینظیری همچون سریال The Marvelous Mrs Maisel (سریال خانم میزل شگفت انگیز) را در کارنامه ی خود دارد. کایا اسکودلاریو (Kaya Scodelario) بازیگر خوش سیما و محبوب این روزهای هالیوود نیز دیگر بازیگر این سریال است که در سریال Spinning Out و همچنین فیلم Crawl 2019 (فیلم خزیدن) نیز به عنوان نقش اول حضور دارد.

 

خلاصه داستان سریال سریال The Pale Horse: در خلاصه داستان سریال The Pale Horse (سریال اسب کهر) آمده است که در هنگام کشف جسد زنی، فهرستی مرموز از اسم ها پیدا می شود. بعد از این اتفاق، مارک ایستربروک (با بازی روفس سوئل) که نامش به عنوان یکی از اعضای این فهرست به ثبت رسیده بود، برای اینکه بفهمد چرا و چگونه نامش در این فهرست قرار گرفته است ، تحقیقات خود را آغاز می کند و …

زیرنویس سریال سریال The Pale Horse فصل ۱به طور کامل در زیرنویس دی ال قرار داده شد.

Download Zirnevis Farsi Serial The Pale Horse

 

دانلود زیرنویس فارسی سریال زمین های مرده The Dead Lands


Is a trio of witches responsible for a series of sudden deaths or is there a rational explanation?
2020-03-15 150 بازدید 0 دیدگاه 2020-04-16


دیدگاه