دانلود زیرنویس فارسی سریال ساکن The Resident

دانلود زیرنویس فارسی سریال ساکن The Resident

دانلود زیرنویس فارسی سریال ساکن The Resident

دانلود زیرنویس فارسی سریال ساکن

دانلود زیرنویس فارسی سریال ساکن The Resident هماهنگ با نسخه HDTV , WEB

رزیدنت و یا به فارسی ساکن نام سریالی تریبا جدید میباشد که از سال ۲۰۱۸ در حال پخش از شبکه فاکس میباشد. این سریال ساخته کشور آمریکا میباشد و زبان سریال انگلیسی میباشد، سریال رزیدنت توسط ۳ نفر ساخته شده است که عبارت اند از امی هولدن جونز، هیللی شور و روشن ایستی این سه نفر تاکنون نسبتا موفق ظاهر شده اند و تا به الان امتیاز سریا ۷.۵ میباشد.دانلود زیرنویس فارسی سریال ساکن The Resident هماهنگ با نسخه های: WEB محصول کشور ایالات متحده آمریکا به کارگردانی Amy Holden Jones در سال ۲۰۱۸ منتشر شده است.

خلاصه داستان سریال ساکن : داستان سریال Resident درباره یک دکتری میباشد که به تازگی وارد بازار کار شده است و در یک مرکز پزشکی شروع به کار کرده است ولی مسئول کار او یک پزشک بلند مرتبه بسیار سختگیر میباشد که کار او را دشوار کرده است...

زیرنویس فارسی سریال ساکن The Resident فصل 3 قسمت 13 در زیرنویس دی ال قرار داده شد.

DownloadZirnevis Farsi Serial The Resident


It centers on an idealistic young doctor who begins his first day under the supervision of a tough, brilliant senior resident who pulls the curtain back on all of the good and evil in modern day medicine. Lives may be saved or lost, but expectations will always be shattered.


دیدگاه