دانلود زیرنویس فارسی سریال گناهکار The Sinner

مطالب ویژه-

زیرنویس دی ال مرجع دانلود زیرنویس فارسیدانلود زیرنویس فارسی سریال گناهکار The Sinner

دانلود زیرنویس فارسی سریال گناهکار The Sinner
  • دسته بندی ها : زیرنویس سریال
  • نام سریال : گناهکار، The Sinner
  • ژانر : هیجانی
  • سال انتشار : 2017
  • فرمت زیرنویس : HDTV , WEBRip
  • امتیاز IMDB : 8.00
  • تاریخ اکران : 2020-07-06

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Sinner

زیرنویس فارسی سریال گناهکار

زیرنویس فارسی فصل 3 قسمت 7 افزوده شد

خلاصه داستان سریال The Sinner: گناهکار که با نام Grzesznica  نیز شناخته میشود  نام سریالی در ژانر مهیج میباشد که از شبکه یو اس آ نتورک پخش میشود، این شبکه سریال های خوبی همچون سریال Shooter و سریال MR Robot در کارنامه خود دارد. داستان این سریال از جایی شروع میشود که کاراگاه هری امبروز به شهر مادری خود یعنی روستای در نزدیکی شهر نیویورک برگشته است تا درباره یک جنایتی که شدیدا آزار دهنده است تحقیقات لازم را انجام دهد.


دانلود زیرنویس فارسی سریال گناهکار

این پرونده از این قرار است که یک پسر 11 ساله پدر و مادر خود را به قتل رسانده است، کاراگاه بعد از ارزیابی های لازم متوجه میشود که این پسر بچه هیچ گونه انگیزه آشکاری ندارد. بعد از تحقیقات یکی از سر نخ ها او را به سمت نیمه تاریک شهر میکشاند، او در اینجاست که متوجه میشود داستان آز آن چه که او فکر میکرد خیلی پیچیده تر میباشد. سریال The Sinner بعد از پخش شدن فصل اول آن طرفداران زیادی پیدا کرد و در این زمان هم فصل دوم این سریال محبوب در حال پخش میباشد، به محض منتشر شدن زیرنویس هر یکی از قسمت ها، زیرنویس فارسی آماده و در سایت آپلود خواهد شد. از بازیگرام معروف این سریال میتوان به Bill Pullman اشاره کرد که در فیلم The Equalizer 2014 نیز به ایفای نقش پرداخته است. همچنین از بازیگران فیلم Avengers Infinity War 2018 میتوان به Carrie Coon اشارع کرد که در این سریال نیز بازی کرده است.

 

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Sinner با لینک مستقیم

زیرنویس فارسی سریال سینر

زیرنویس فارسی هماهنگ با کیفیت های: HDTV | WebRip

Download Farsi Subtitle Series The Sinner

زیرنویس کامل فصل 1 و 2 افزوده شد.


Follows the story of a young woman who commits a horrific act of violence and rage, and to her surprise, has no idea why. The investigator who becomes obsessed with the case is determined to dig into her past and figure out why this is happening.
2020-03-04 163 بازدید 0 دیدگاه 2020-03-29


دیدگاه