دانلود زیرنویس فارسی سریال دنیای غرب Westworld

مطالب ویژه-

زیرنویس دی ال مرجع دانلود زیرنویس فارسیدانلود زیرنویس فارسی سریال دنیای غرب Westworld

دانلود زیرنویس فارسی سریال دنیای غرب Westworld

دانلود زیرنویس فارسی سریال دنیای غرب Westworld

فصل یک،دو،سه بطور کامل قرار گرفت.

دانلود زیرنویس فارسی سریال دنیای غرب

دانلود زیرنویس فارسی سریال وست ورلد

دانلود زیرنویس فارسی سریال دنیای غرب Westworld هماهنگ با نسخه WebDL , WebRip

خلاصه داستان سریال دنیای غرب: داستان این سریال از فیلمی به همین نام ساخته شده است، این فیلم داستان پارکی را روایت میکند که توسط دکتر رابرت فورد(با بازی Anthony Hopkins که در فیلم کامیک Thor Ragnarok 2017 نیز به ایفای نقش پرداخته است) اختراع شده است، در این پارک جهانی وسترن شبیه سازی شده است که داخل آن ربات های بسیار شبیه به انسان را قرار داده اند تا جهانی شبیه سازی شده ایحاد کنند، مشتریان این پارک را افرادی ثروتمند تشکیل میدهند که برای تفریح به این پارک می آیند...


زیرنویس فارسی سریال وست ورلد

همه چیز طبق معمول پیش میرود تا اینکه یک آپدیت نرم افزاری را به ربات ها نصب میکنند که این ربات ها را قادر میسازد تا بتوانند با استفاده از هوش مصنوعی بیشتر شبیه انسان باشند یعنی بتوانند همه چیز را بیاد داشته باشد ، قدرت تفکر آنها را افزایش دهند همین دلیل باعث میشود که در پارک مشکلاتی به وجود بیاید. این سریال توسط شبکه HBO ساخته شده و نوازنده موسیقی متن آن رامین جوادی میباشد که موسیقی متن سریال معروف Game Of Thrones را نیز او نواخته است.

دانلود زیرنویس فارسی سریال دنیای غرب WestWorld فصل 3

کارگردانی سریال زیبای وست ورلد برعهده  Lisa Joy و Jonathan Nolan قرار دارد. مدت زمان هر قسمت از سریال Westworld در حدود 1 ساعت می باشد. فصل سوم سریال Westworld قرار است از تاریخ 15 مارس 2020 پخش شود. امتیاز گرفته شده در دو فصل ابتدایی سریال وست ورلد از IMDB میتوان گفت 8.7 از 10 بوده است. فصل 3 سریال Westworld هشت قسمت خواهد بود.

زیرنویس فارسی سریال دنیای غرب Westworld فصل 1 و 2 به طور کامل در زیرنویس دی ال قرار داده شد.

زیرنویس فارسی سریال دنیای غرب Westworld فصل 3 قسمت 8 اضافه شد.

Download Zirnevis Farsi Serial WestWorld


Set at the intersection of the near future and the reimagined past, explore a world in which every human appetite can be indulged without consequence.
2020-01-03 8453 بازدید 0 دیدگاه 2020-05-28


دیدگاه