دانلود زیرنویس فارسی سریال Friends

مطالب ویژه-

زیرنویس دی ال مرجع دانلود زیرنویس فارسیدانلود زیرنویس فارسی سریال Friends

دانلود زیرنویس فارسی سریال Friends

دانلود زیرنویس فارسی سریال Friends هماهنگ با نسخه های DVDRip-HDTV-720p-480p محصول کشور ایالات متحده آمریکا به کارگردانی David Crane, Marta Kauffman در سال ۱۹۹۴ پخش شد.

سریال دوستان یک مجموعه کمدی و موفق آمریکایی است که ساخت آن از سال 1994 کلید خورده است و در سال 2004 اخرین فصلش نمایش داده شد و حدود 52 میلیون بیننده را به پای تلویزیون کشاند. هنوز هم که هنوز است بسیاری از شبکه ها پخش این سریال پرطرفدار را از سر گرفته اند و هنوز هم مثل قبل مخاطبان زیادی دارد. در ابتدا قرار بود نام این سریال کافه بی خوابی باشد اما بعدا تصمیم گرفتند نامش دوستان ما باشد ولی در نهایت به دوستان تغییر دادند. این سریال نقد های مثبتی دریافت کرد و به یکی از موفق ترین سریال های کمدی تاریخ تبدیل شد. همانطور که میدانید داستان در مورد شش دوست به نام های ریچل، مانیکا، فیبی، جویی، چندلر و راس است. در طی ده سال ، این گروهِ ​​دوستان ، با ضرب و شتم ، مشکلات خانوادگی ، روابط عاشقانه گذشته و آینده ، دعوا ، خنده ، اشک و غافلگیری همراه می شوند ، و یاد می گیرند که در واقع دوست بودن به چه معناست.


Rachel Green, Ross Geller, Monica Geller, Joey Tribbiani, Chandler Bing and Phoebe Buffay are six 20 something year-olds, living off of one another in the heart of New York City. Over the course of ten years, this average group of buddies goes through massive mayhem, family trouble, past and future romances, fights, laughs, tears and surprises as they learn what it really means to be a friend.
2020-01-02 2396 بازدید 0 دیدگاه 2020-01-27


دیدگاه