دانلود زیرنویس فارسی سریال گمشده Lost

دانلود زیرنویس فارسی سریال گمشده Lost

دانلود زیرنویس فارسی سریال گمشده Lost هماهنگ با تمامی نسخه ها محصول کشور ایالات متحده آمریکا به کارگردانی Jeffrey Lieber در سال ۲۰۰۴ تا ۲۰۱۰ منتشر شده است.

داستان سریال گمشده با سقوط یک هواپیما در نواحی یک جزیره شروع می شود ، 815 نفر از مسافران این هواپیما از سقوط نجات می یابند و خود را در یک جزیره وسط اقیانوس پیدا می کنند. چند روزی میگذرد و کسی برای کمک به نجات یافتگان نمی آید و آنها متوجه میشوند که کسی از وجود آنها خبردار نیست و آنها برای همیشه در آن جزیره گیر افتاده اند. حال باید دید که چه کسانی خواهند توانست راهی برای زنده ماندن در یک جزیره ناشناس پیدا کنند ، اما این تنها اتفاق عجیب نیست و آنها شروع به احساس کردن چیز های عجیبی در مورد جزیره میکنند و همه چیز پیچیده تر میشود.


The past, present, and future lives of surviving Oceanic Flight 815 passengers are dramatically intertwined as a fight for survival ensues in a quest for answers after crashlanding on a mysterious island. Each discovery prompts yet more secrets, as the hastily-formed colony search for a way off the island, or is this their home?
2020-01-03 75 بازدید 0 دیدگاه 2020-01-26دیدگاه