دانلود زیرنویس فارسی سریال خانواده امروزی Modern Family

دانلود زیرنویس فارسی سریال خانواده امروزی Modern Family

دانلود زیرنویس فارسی سریال خانواده امروزی Modern Family

دانلود زیرنویس فارسی سریال Modern Family ، دانلود زیرنویس سریال خانواده امروزی ، Modern Family سریالی در ژانر کمدی و عاشقانه و محصول کشور آمریکا می باشد که توسط کریستوفر لوید و استیون لویتان Steven Levitan برای شبکه تلویزیونی ABC ساخته شده است. سریال های پرمخاطبی نظیر سریال Agent Carter نیز محصول این شبکه می باشد. قسمت اول سریال Modern Family در 23 سپتامبر 2009 پخش شد و توانست توجه مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. این سریال تاکنون جوایز زیادی را از جشنواره های مختلفی همچون گلدن گلوب و امی دریافت کرده است که از مهمترین این جوایز می توان به دریافت جایزه گلدن گلوب بهترین سریال کمدی تلویزیونی و همپنین نامزد دریافت جایزه در 11 بخش از جشنواره گلدن گلوب اشاره کرد.

دانلود زیرنویس فارسی سریال خانواده امروزی

داستان سریال Modern Family درباره خانواده 5 نفری “جی پریچت” که شامل دو دختر و یک پسر است، می باشد. فیل و کلر دانفی والدین این خانواده هستند. یکی از دخترها سعی می کند که خیلی زود بزرگ شود، دختر دیگر خانواده نیز از هوش بالایی برخوردار است و پسر خانواده که سرکش و دردسرساز است. تنها خواسته فیل و کلر این است که با فرزندانشان رابطه ای صمیمانه و باز برقرار کنند اما فرزندان این رابطه را به امری چالش برانگیز تبدیل کرده اند.

از طرف دیگر پدر کلر یعنی جی به همراه همسرش گلوریا که اختلاف سنی زیادی با او دارد، زندگی می کند و این اختلاف سنی باعث شده که اطرافیان گمان کنند که جی پدر گلوریا است. همچنین جی پسری به نام میشل دارد که همراه با نامزدش کامرون زندگی می کند و دختر کوچک آسیایی تبار را به فرزندخواندگی قبول کرده اند. این سه خانواده در کنار هم یک خانواده خوشحال و سنتی و البته چند فرهنگی را تشکیل می دهند که ماجراهای جالبی در زندگیشان رخ می دهد…

زیرنویس فارسی سریال خانواده امروزی Modern Family فصل 11 قسمت 15 در زیرنویس دی ال قرار داده شد.

Download Zirnevis Farsi Serial Modern Family


Told from the perspective of an unseen documentary filmmaker, the series offers an honest, often-hilarious perspective of family life. Parents Phil and Claire yearn for an honest, open relationship with their three kids, but a daughter who is trying to grow up too fast, another who is too smart for her own good, and a rambunctious young son make it challenging. Claire's dad Jay and his Latina wife Gloria are raising two sons together, but people sometimes believe Jay to be Gloria's father. Jay's gay son Mitchell and his partner Cameron have adopted a little Asian girl, completing one big -- straight, gay, multicultural, traditional -- happy family.
2020-01-21 98 بازدید 0 دیدگاه 2020-03-20دیدگاه